Szakkörök

Szakkörök és egyéb foglalkozások
a 2018/2019. tanévben

A jelentkezési lap leadása az osztályfőnöknek
2018. szeptember 17. hétfő 12 óráig

Jelentkezési lap letöltése

Foglalkozás megnevezése

Időpont

Hely

Tanár

Református ifjúsági bibliaóra

Péntek 15:00-15:45

Kollégium

Sípos Péter István

Kollégiumi bibliaóra

Szerda 19:00-19:45

Kollégium

Sípos Péter István

Matematika szakkör 7-12.

Szaktanárokkal egyeztetve

Megbeszélés szerint

matematika tanárok

Érettségi előkészítő matematika 12. évfolyam

Szaktanárokkal egyeztetve

Megbeszélés szerint

a 12-ik évfolyamon tanító matematika tanárok

Érettségi felkészítő
olasz nyelv

Szerda 7-ik óra

28. terem

Bartusné Tóth Nóra

Természettudomány
7-8. osztály

Kedd 15:00-15:45

44. terem

Mészáros Hermina

Kémia szakkör
9-10. évfolyam

Csütörtök 15:00-15:45

37. terem

Bálint Zoltánné

Biológia szakkör
9-10. évfolyam

Szerda 15:00-15:45

44. terem

Mészáros Hermina

Fizika szakkör
9-10. évfolyam

Csütörtök 15:00-15:45

36. terem

Faragóné Kmecs Lilla

Fizika szakkör
11. évfolyam

Kedd 15:00-15:45

36. terem

Lajtár Istvánné

ECDL felkészítő
9-11. évfolyam

Kedd 15:00-15:45

34. terem

Balog Gabriella

Programozás

„a” osztályok 9-12,

„b”, „c”, „d” osztályok 11-12.

Csütörtök 15:00-15:45

33. terem

Mari László

AJRG Media Team

Heti egy óra
(mozgó időpont)

DÖK szoba

Suba Csaba

Íjászat

Kedd 14:30-16:00

Labdás terem

Somogyi Rita

Kardforgatás (Montante)

Szerda 16:15-17:30

Udvar /
Labdás terem

Mari László

Fiú kosárlabda

Szerda 15:15-16:00

Labdás terem

Dr. Fülöp Tiborné

Leány kosárlabda

Csütörtök 15:15-16:00

Labdás terem

Bányainé Schleisz-Bognár Viktória

Fiú labdarúgás

Hétfő 15:15-16:10
Szerda 15:15-16:00

Labdás terem / Sportpálya

Szalánczi Péter

Fiú verseny szertorna

Hétfő 17:00-18:30
Szerda 16:00-17:30

Tornaterem

Molnár Attila

Leány torna

Kedd 15:15-16:45

Tornaterem

Palainé Zubány Anna

Rajz szakkör

Csütörtök 15:00-15:45

19. terem

Sári Zoltán

Énekkar

Kedd 14:45-16:00

3. terem

Ecsedi Péter