Iskolánk jelene

1997-től-2017.07.31-ig, 20 éven át Suba Lajos testnevelés-földrajz szakos tanár volt az igazgató. Számos esztétikai és szakmai fejlesztés történt. 2014-ben bevezetésre került a szakgimnáziumi képzés rendészet és közszolgálat ágazatokban.

2017.08.01-jétől, Suba Lajos nyugállományba vonulása után Dr. Cziráné Dr. Kőházi-Kis Tímeát, okleveles jogászt, magyar-angol szakos tanárt bízta meg a Nagykőrösi Református Egyházközsség Presbitériuma az intézmény vezetésével.

2018.januárjában a Euroexam Nemzetközi Nyelvvizsgaközpont hivatalos partnerintézményévé, augusztus 31-én a Református Pedagógiai Intézet bázisintézményévé vált az iskola.

2018/2019-es tanévben elindult a magasabb óraszámú matematika-informatika osztály, a 2019/2020-as tanévben pedig a biológia-kémia magasabb óraszámú képzés. Iskolánk énekkara országos hírűvé vált Ecsedi Péter énekművész, karnagy vezetésével.

Nevelőtestületünk fiatalos, lendületes, innovatív közösség, amely nyitott a külvilágra, s szilárd értékrend szerint neveli-oktatja a jövő nemzedékét.

Solio Deo Gloria