Erasmus+

A honlapunkon található projektet az Európai Bizottság támogatta.
Az alábbiakban korábbi mobilitásokon részt vett kollégák beszámolóit olvashatják.

A honlapon megjelentek nem szükségszerűen tükrözik az Európai Bizottság nézeteit.

 

 

Szakmai gyakorlaton Milánóban

A sikeres Erasmus+ pályázat keretében iskolánkból 12 tanuló vehetett részt 3 hetes szakmai gyakorlaton Milánóban. Hétfőtől péntekig 0-24 órában biztonságtechnikai feladatokat láttunk el a Camping Village Città di Milano területén. Szabadidőnkben a város nevezetességeit
kerestük fel. A gyakorlati idő során nemcsak élményekben gazdagodtunk, hanem a váratlanul elénk álló feladatokat is sikeresen megoldottuk. Sokat fejlődött az angol nyelvtudásunk, alkalmazkodó képességünk. Köszönjük iskolánknak, Igazgató asszonynak (Timi néni) és kísérő tanárainknak,Viki néninek, Szilvi néninek és Viktor bácsinak a felejthetetlen élményeket.

Csicsó Dóra, Szegecs Attila

 

Erasmus+ diabemutató